O mnie

Oferuję holistyczną opiekę medyczną nad mamą i dzieckiem zarówno w czasie ciąży jak i po narodzinach dziecka.

Przygotowuję pary do rodzicielstwa w przyjaznej atmosferze, po porodzie oferuję konsultacje położnicze dla mamy i dziecka (w tym “wizyty patronażowe położnej środowiskowej”). Uczę rodziców właściwej pielęgnacji i opieki nad noworodkiem w duchu rodzicielstwa bliskości, wspierając prawidłowy rozwój malucha, bez zbędnych ingerencji. Wspieram kompetencje Mamy i Taty, zostawiając ich z praktycznymi umiejętnościami, poczuciem pewności siebie i spokoju. Otaczam opieką laktacyjną zarówno przygotowując do karmienia piersią jeszcze w czasie ciąży, jak i oferując porady laktacyjne po porodzie. Jako certyfikowany doradca laktacyjny świadczę pomoc laktacyjną na najwyższym poziomie specjalizacji. Udzielam porad na temat żywienia niemowląt, zwłaszcza w czasie rozszerzania diety dziecka. Oferuję także pomoc w zakresie żywienia i suplementacji kobiet w ciąży i po porodzie, również w okresie powrotu do formy i figury sprzed ciąży. Pomogę Ci uwierzyć w siebie i ustalić racjonalny plan działania.
Maria Lepucka - YouTube
KIM JESTEM
Jestem położną i certyfikowanym doradcą laktacyjnym (CDL). W swojej pracy opieram się na ponad 13 letnim doświadczeniu zawodowym, jestem praktykiem. Korzystam z aktualnej wiedzy medycznej opartej na faktach i aktualnych wytycznych oraz badaniach naukowych. Z mojej pomocy skorzystały już tysiące rodzin.
 
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku położnictwo na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Od tamtej pory nieustannie doskonalę swoje umiejętności, aktualizuję wiedzę i poszerzam horyzonty.
 
Od 4 lat prowadzę własną praktykę położniczą z poradnią laktacyjną stacjonarnie we Wrocławiu, gdzie oferuję także wizyty domowe. Poza tym udzielam także porad i konsultacji online.
 
Od 2020 roku prowadzę także swój kanał na YouTube, gdzie dzielę się swoja wiedzą i przemyśleniami.
MOJA FILOZOFIA
Podążam za kobietą i jej potrzebami, wspieram, pomagam znaleźć właściwy kierunek, nie oceniam. Szanuję to kim jesteś. 
Wspieram naturalny przebieg ciąży i porodu bez zbędnej medykalizacji, a w razie powikłań przygotowuję też w szerokim zakresie do cięcia cesarskiego.
 
W nowej roli – roli rodzica, wspieram zarówno Matkę jak Ojca. Praktykuję medycynę holistyczną – nieco odmienną od typowego podejścia, w którym człowiek postrzegany jest jedynie w sferze fizycznej, biologicznej. W mojej praktyce ważna jest zarówno sfera fizyczna, psychiczna jak i duchowa, na swoich podopiecznych staram się patrzeć z bardzo szerokiej perspektywy, całościowo. Każdy człowiek jest wyjątkowy, dlatego nie ma uniwersalnych rozwiązań.
 
Jestem zwolenniczką rodzicielstwa bliskości, proponuję łagodne i zgodne z naturą metody pielęgnacji, opieki i komunikacji z dzieckiem.
 
Zapraszam do skorzystania z konsultacji w atmosferze wsparcia i życzliwości.
WSPÓŁPRACA
Chcesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia? Zapraszam do współpracy. Oferuję m.in. wykłady i szkolenia dla przyszłych rodziców i nie tylko, mieszczących się w zakresie moich kompetencji zawodowych.
 
Chcesz pokazać mi swój produkt, usługę dedykowaną moim pacjentkom, również zapraszam do kontaktu. NIE REKLAMUJĘ PRODUKTÓW, usług, do których nie jestem przekonana lub ich nie znam. Polecając cokolwiek moim podopiecznym, kieruję się najnowszą wiedzą medyczną i moim doświadczeniem, działam wyłącznie dla ich dobra, a nie korzyści finansowych.
GDZIE MNIE ZNAJDZIESZ

Prowadzę kanał na YouTube, fanpage na Facebooku, Instragram oraz dwie grupy Facebookowe: ogólnopolską (ponad 10 tysięcy użytkowniczek) oraz lokalną, wrocławską (ponad 3 tysiące użytkowniczek).

Zapraszam do kontaktu. Sprawdź jak mogę Ci pomóc.

Maria Lepucka
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping